Loading...
Error

Бавдоліно / Умберто Еко [2009, Гостросюжетний роман, fb2]

Ответить на тему

 | 

 
Автор Сообщение

Kotleopold

Бавдоліно

Назва: Бавдоліно
Автор: Умберто Еко
Мова: Українська
Жанр: Гостросюжетний роман
Рік видання: 2009

Видавництво: «Фоліо»
Серія: «Бібліотека української літератури»
Формат: fb2
Якість: Комп'ютерна
Кількість сторінок: 944

Опис:
Умберто Еко (нар. 1932 р.) - один з найпопулярніших письменників сучасної літератури, автор всесвітньо відомого бестселеру «Ім'я рози» (2006 року цей роман вийшов друком у видавництві «Фоліо»). Його новий роман «Бавдоліно» - це гостросюжетна проза, історичним фоном якої є Хрестові походи, легенда про християнське царство на Сході, сказання про пошуки Грааля.

Підліток на ім'я Бавдоліно випадково зустрічає імператора Священної Римської імперії Фрідріха 1 Барбароссу та допомагає йому вибратися з лісу, в якому той заблукав. Ця зустріч стає початком неймовірних пригод, які «переслідують» Бавдоліно протягом майже 50 років. Але пригоди і гостросюжетність - це не головне. «Бавдоліно - це втіленарадість розказування», - сказав Еко про свого героя. Бо Історія - це не те, що колись було, Історія - це те, що розповідається.
Download
Для скачивания .torrent файлов необходима регистрация
Сайт не распространяет и не хранит электронные версии произведений, а лишь предоставляет доступ к создаваемому пользователями каталогу ссылок на торрент-файлы, которые содержат только списки хеш-сумм
Показать сообщения:    
Ответить на тему