Loading...
Error

Земля Солоних Скель / Сат-Ок [Олег Ярмолінський, 2012, Автобіографічна повість, пригоди, 128 кБ/с]

Ответить на тему

 | 

 
Автор Сообщение

Kotleopold

Земля Солоних Скель

Назва: Земля Солоних Скель
Автор: Сат-Ок
Виконавець: Олег Ярмолінський
Мова: Українська
Жанр: Автобіографічна повість, пригоди
Тип: Аудіокнига

Видавництво: ТолокаГуртом
Рік выпуску: 2012
Аудіо: MP3, 128 кБ/с, 44 kHz
Звукорежисер: Оксана Франчук
Тривалість: 10:03:08

Опис:
«Земля Солоних Скель» - автобіографічна повість, написана Сат-Оком, сином вождя індіанського племені шеванезів і польської революціонерки.

«Сат-Ок» по-индіанськи означає «Довге Перо». Це ім'я маленький індіанський хлопчик - уті - завоював в жорстокій сутичці з могутнім орлом.

Захоплююче і поетично розповідає Сат-Ок про своє незвичайне дитинство, яке провів у дрімучих лісах Канади; про життя мисливського племені, про його вдачі і звичаї; про чудових молодих воїнів-індійців, сміливих і відважних, гордих своєю свободою і знанням суворих законів лісу, гуманних в своїй необхідній боротьбі з грізними мешканцями гущавини. А гущавина - це будинок племені шеванезів, будинок їх батьків і дідів, їх Батьківщина.

При створенні цієї аудіокниги відомий український диригент і хормейстер Олександр Вацек дозволив використати запис хорової капели «Орея» з альбому 1986 року, а саме 9-ту симфонію Антоніна Дворжака «Симфонія з Нового Світу», яку Дворжак написав під враженням від ознайомлення з музикою і культурою північно-американських індіанців.
Download
Для скачивания .torrent файлов необходима регистрация
Сайт не распространяет и не хранит электронные версии произведений, а лишь предоставляет доступ к создаваемому пользователями каталогу ссылок на торрент-файлы, которые содержат только списки хеш-сумм

Shoteded

Спасибо. arЕсли бы была и раздача, было бы и вовсе чудесно.

Kotleopold

Shoteded
Прошу прощения за моё долгое отсутствие на раздаче. В ближайшие пару дней обязательно включу. ab

С уважением, Kotleopold. az
Показать сообщения:    
Ответить на тему