Loading...
Error

Наш позивний - СВОБОДА / Тимофiй Строкач [1966, Спогади і мемуари, PDF]

Ответить на тему

 | 

 
Автор Сообщение

Kotleopold

Наш позивний - СВОБОДА

Назва: Наш позивний - СВОБОДА
Автор: Тимофiй Строкач
Літературний запис: Павло Автомонов
Мова: Українська
Жанр: Спогади і мемуари
Рік видання: 1966

Видавництво: «Радянський письменник», Харківська книжкова фабрика ім. Фрунзе
Формат: PDF
Якість: Відскановані сторінки + розпізнаний текст
Кількість сторінок: 494

Опис:
Про героїчну боротьбу славних українських партизанів і підпільників, про розгортання великої народної війни проти гітлерівських загарбників розповідає в своїй книзі «Наш позивний - свобода» колишній начальник Українського штабу партизанського руху генерал-лейтенант Тимофій Амвросійович Строкач.

Вже самою назвою книги автор хотів підкреслити, що для радянських людей свобода і незалежність Батьківщини були девізом і кличем у боротьбі з фашизмом.

Перша книга твору охоплює період партизанської війни на Україні з червня 1941 року до пізньої осені 1943 року, коли радянські війська при допомозі партизанських з'єднань і загонів вийшли на плацдарми правого берега Дніпра.

Смерть раптово обірвала життя Тимофія Амвросійовича. Зараз читач зможе познайомитись з першою книгою з тих двох томів, над якими Строкач працював протягом останніх років разом з письменником Павлом Автомоновим. Ще під час роботи над рукописом Тимофій Амвросійовичу Строкач висловлював сердечну подяку колишнім командирам партизанських з'єднань, загонів і підпільних організацій, керівникам і офіцерам УШПР, рядовим партизанам і підпільникам, працівникам обласних партархівів, усім товаришам, які своїми матеріалами допомагали в написанні цієї книги.
Книга існує тільки на українській мові. Вийшов лише один том - перший.
Download
Для скачивания .torrent файлов необходима регистрация
Сайт не распространяет и не хранит электронные версии произведений, а лишь предоставляет доступ к создаваемому пользователями каталогу ссылок на торрент-файлы, которые содержат только списки хеш-сумм
Показать сообщения:    
Ответить на тему