Loading...
Error

Постаті. Нариси про видатних людей Донбасу [2011, Краєзнавство, DjVu]

Ответить на тему

 | 

 
Автор Сообщение

Kotleopold

Постаті. Нариси про видатних людей Донбасу

Назва: Постаті. Нариси про видатних людей Донбасу
Автор: В. Білецький (автор ідеї та відповідальний за випуск)
Мова: Українська
Жанр: Краєзнавство
Рік видання: 2011

Видавництво: «Східний видавничий дім», Донецьк
Формат: DjVu
Якість: Відскановані сторінки
Кількість сторінок: 216

Опис:
Книга підготовлена в рамках проекту «Культурне обличчя Донбасу». До неї увійшли розповіді про видатних людей краю, які жили і працювали тут у ХІХ-ХХІ ст. Це люди різних сфер діяльності - поети і науковці, композитори і співаки, геологи і економісти, управлінці й політики, журналісти і правозахисники. Але їх об'єднує одне - вони народилися і оформилися як особистості на Донбаській землі, працювали для неї, оспівували в творах. Вони формували і продовжують формувати образ Донбасу як провідного східноукраїнського ркгіону, який дав промисловості, культурі і науці країни значимі здобутки, високі таланти, проривні рішення.

Для істориків, краєзнавців, широкого загалу, всіх тих, хто цікавится історією України і Донбасу, і особливо для молоді, від якої в першу чергу залежить, аби наш край розвивався, процвітав і ставав авторитетним і значущим у межах держави й світу.
Download
Для скачивания .torrent файлов необходима регистрация
Сайт не распространяет и не хранит электронные версии произведений, а лишь предоставляет доступ к создаваемому пользователями каталогу ссылок на торрент-файлы, которые содержат только списки хеш-сумм
Показать сообщения:    
Ответить на тему