Loading...
Error

Майстер корабля / Юрій Яновський [1954, Сучасна проза, DjVu]

Ответить на тему

 | 

 
Автор Сообщение

Kotleopold

Майстер корабля

Назва: Майстер корабля
Автор: Юрій Яновський
Мова: Українська
Жанр: Сучасна проза
Рік видання: 1954

Видавництво: Наукове товариство ім. Шевченка в Америці, Нью-Йорк
Формат: DjVu
Якість: Відскановані сторінки + розпізнаний текст
Кількість сторінок: 228

Опис:
«Майстер корабля» Юрія Яновського, один із найзагадковіших, найориґінальніших українських романів ХХ століття. 25-літній Яновський стилізує свій твір під мемуари старого То-Ма-Кі, який дивиться на події своєї юності з далеких 70-х, а отже пропонує читачеві неприховану містифікацію. І в той же час у романі впізнаються конкретні реалії тих часів: діяльність Одеської кінофабрики, де у 1926-1927 роках Юрій Яновський був художнім редактором, де було знято «Тараса Шевченка» і «Тараса Трясила» П. Чардиніна, «Борислав сміється» Й. Рони, «Миколу Джерю» і «Навздогін за долею» М. Терещенка, а також перші картини Олександра Довженка (із «Звенигорою» і «Землею» включно). Більшість героїв мають прототипів - людей із оточення Яновського тієї пори.

Упорядник проілюстрував роман таким чином, щоб читач міг побачити «Майстра корабля» як «кадри старого документального фільму». На фотографіях оживають То-Ма-Кі - Юрій Яновський, Сев - Олександр Довженко, Тайах - Іта Пензо, Богдан - Григорій Гричер і «Голлівуд на березі Чорного моря» - тогочасна Одеса.
Download
Для скачивания .torrent файлов необходима регистрация
Сайт не распространяет и не хранит электронные версии произведений, а лишь предоставляет доступ к создаваемому пользователями каталогу ссылок на торрент-файлы, которые содержат только списки хеш-сумм
Показать сообщения:    
Ответить на тему