Loading...
Error

До «останнього моря» / Василь Ян [1961, Історичний роман, DjVu] (Серія «Історична повість і роман»)

Ответить на тему

 | 

 
Автор Сообщение

Kotleopold

До «останнього моря»

Назва: До «останнього моря»
Автор: Василь Ян
Мова: Українська
Жанр: Історичний роман
Рік видання: 1961

Видавництво: «Молодь»
Серія: «Історична повість і роман»
Формат: DjVu
Якість: Відскановані сторінки + розпізнаний текст
Кількість сторінок: 302

Опис:
«До «останнього моря» - заключний роман історичної трилогії відомого радянського письменника Ваcиля Григоровича Яна (Янчевецького). Перші два романи трилогії - «Чингіз-хан» і «Батий» - випущені видавництвом «Молодь» у 1960 році.

...Батий - онук нещадного винищувача народів, полководця монгольських орд, Чингіз-хана - завойовує і руйнує нові країни. Він прагне дійти до «останнього моря», прагне покорити весь світ. На долю Русі випала велика місія: її неозорі землі поховали в собі силу-силенну монголів і зупинили їх навалу на самім кінці Європи. Загарбники не насмілилися залишити в своєму тилу поневолену Русь і повернули назад у свої степи.

Про мужню боротьбу воїнів руських - особливо при обороні Києва, - про боротьбу галицько-волинських патріотів, оборону міста Кременця (Батий похвалявся «роздушити його, як яйце», але так і не ступив на його землю), про героїчну боротьбу чехів, угорців та інших народів з ордами Чингіз-хана читачі дізнаються з цієї книги.
Download
Для скачивания .torrent файлов необходима регистрация
Сайт не распространяет и не хранит электронные версии произведений, а лишь предоставляет доступ к создаваемому пользователями каталогу ссылок на торрент-файлы, которые содержат только списки хеш-сумм
Показать сообщения:    
Ответить на тему