Loading...
Error

Води Хаконе / Теру Такакура [1955, Історичний роман, DjVu]

Ответить на тему

 | 

 
Автор Сообщение

Kotleopold

Води Хаконе

Назва: Води Хаконе
Автор: Теру Такакура
Мова: Українська
Жанр: Історичний роман
Рік видання: 1955

Видавництво: Державне видавництво художньої літератури
Формат: DjVu
Якість: Відскановані сторінки + шар розпізнаного тексту
Кількість сторінок: 271

Опис:
Історичний роман, в якому розповідається про будівництво тунелю крізь гору для підведення води в місцевість Хаконе. Головний герой Томоно, міщанин з деякими привілеями самураїв, приїхав у Хаконе і побачив як селяни живуть у бідності. Вони бо не мають можливості вирощувати рис, так як у цій гірській місцевості мало води для сільського господарства. У Томоно виникла ідея пробити тунель крізь гори пустити воду з озера тунелем. Він заручився згодою центральної влади і протягом кількох років провадив будівництво. Всі були задоволені, бо люди отримували щоденну платню і сподівалися на світле майбутнє, яке принесе їм вода. Але потім сама влада почала ставити йому палиці в колеса, а потім його знищила, хоч Томоно хотів принести людям благо.

В романі описується час, коли закріпилася влада клану Акутагава, дається опис тодішньої дійсності, життя, побуту та історичних подій (винищення християн, повстання самураїв та ронінів, контакти з європейцями).
Download
Для скачивания .torrent файлов необходима регистрация
Сайт не распространяет и не хранит электронные версии произведений, а лишь предоставляет доступ к создаваемому пользователями каталогу ссылок на торрент-файлы, которые содержат только списки хеш-сумм
Показать сообщения:    
Ответить на тему