Loading...
Error

Ставка більша за життя / Анджей Збих [1970-1973, Пригодницький роман, fb2]

Ответить на тему

 | 

 
Автор Сообщение

Kotleopold

Ставка більша за життя

Назва: Ставка більша за життя
Автор: Анджей Збих
Мова: Українська
Жанр: Пригодницький роман
Рік видання: 1970-1973

Видавництво: «Радянський письменник»
Формат: fb2
Якість: Комп'ютерна
Кількість сторінок: 1520

Опис:
В основу роману лягли події Великої Вітчизняної війни.

1941 рік... З фашистського концтабору тікає на радянську територію разом з французьким комуністом П’єром польський юнак Станіслав Мочульський. Він прагне помститися фашистам за смерть своїх кревних, за сплюндровану польську землю.

Під виглядом німецького офіцера Ганса Клосса його закидають до ворожного тилу...
Ставка більша за життя. Частина 1 (1970)

В основу роману лягли події Великої Вітчизняної війни. З фашистського концтабору тікає на радянську територію разом з французьким комуністом П’єром польський юнак Станіслав Мочульський. Він прагне помститися фашистам за смерть своїх кревних, за сплюндровану польську землю.

Щасливий випадок допомагає радянському офіцерові Якубовському виявити, що Станіслав Мочульський, якого він взяв до себе перекладачем, як дві краплі води схожий на заарештованого органами державної безпеки в березні 1941 року литовського німця Ганса Клосса, котрий працював агентом абверу (німецької військової розвідки).

Працівники органів державної безпеки одважуються на сміливий і вельми ризикований експеримент. Мочульський закінчує радянську розвідувальну школу й під прибраним ім’ям Ганса Клосса вирушає у ворожий тил.

Твір привабить читачів незвичайним драматизмом колізій та гостротою сюжету.

Ставка більша за життя. Частина 2 (1972)

Винятково важливі і через те небезпечні завдання випали на долю польсько-радянського розвідника Станіслава Мочульського. У Берліні він має ліквідувати агента гестапо - шведську співачку Інгрід Кельд, на тимчасово окупованій польській території врятувати з гестапівських лабетів польського вченого доктора Пулковського і перешкодити німцям провести випробування нових реактивних двигунів, а в Сен-Жілі, де йому вдається налагодити зв’язки з французьким рухом Опору, - заплутати плани абверу щодо висадки десанту в Англії.

Одне завдання відповідальніше за друге, але Мочульський, що діє під прибраним ім’ям Ганса Клосса, знаходить у собі силу волі не схибити у ворожому оточенні, вийти переможцем у поєдинках із абвером та гестапо.

Книжка складається з шести новел, в основу яких лягли воєнні події 1943-1944 років. Вони є продовженням однойменного роману польського автора, що виходив у видавництві 1970 року.

Ставка більша за життя. Частина 3 (1973)

У третій частині роману «Ставка більша за життя» читачі познайомляться з новими пригодами вже їм відомого польсько-радянського розвідника Станіслава Мочульського.

Волею суворої і примхливої долі герой твору опиняється то на рідній землі, у Варшаві, де йому вдається скомпрометувати кількох високих офіцерів гестапо й абверу, то в Туреччині, де він налагоджує зв’язок з англійською контррозвідкою, то на території колишньої Пруссії, де врятовує від висадження в повітря міст, відкриваючи цим шлях радянським військам на Колобжег і Щецін, то допомагає нашому командуванню схопити небезпечних військових злочинців...
Download
Для скачивания .torrent файлов необходима регистрация
Сайт не распространяет и не хранит электронные версии произведений, а лишь предоставляет доступ к создаваемому пользователями каталогу ссылок на торрент-файлы, которые содержат только списки хеш-сумм
Показать сообщения:    
Ответить на тему