Loading...
Error

Манн Генріх - Вірнопідданий (Вершини світового письменства, 1) [Роман, 1959, DjVu, TXT, FB2, EPUB][UKR]

Ответить на тему

 | 

 
Автор Сообщение

DIMer12680

Манн Генріх - Вірнопідданий

МАNN HEINRICH - DER UNTERTAN 1918

Год выпуска: 1959
Автор: Манн Генріх
Жанр: Роман
Язык: Украинский
Издательство: Дніпро
Серия/Цикл: Вершини світового письменства
Номер в серии/цикле: 1
Формат: DjVu, TXT, FB2, EPUB
Количество страниц: 396
Описание: Роман Генріха Манна «Вірнопідданий» став одним з перших в німецькій літературі XX століття, де автору вдалося в абсолютній формі реалізувати свої творчі принципи. Він показав, що доля самотнього, звичайного, забитого чоловічка може знайти риси цілої нації! У романі показана громадська панорама кайзерівської Німеччини, звідки практично виросла, виплекалась мрія і про «Велику Німеччину», і про арійців — «надлюдину». Генріх Манн не шкодує свого героя, як і оточуючих його дійових осіб роману, він відвертий до сарказму, показуючи не тільки панораму доль, а й дно, виворіт життя і свідомості людей.

«Вірнопідданий» — перша частина трилогії «Імперія», наступні томи якої, «Бідні» та «Голова», були створені в 1917–1925 рр. Але це водночас і цілком завершений, самостійний роман, до того ж, безумовно, найкращий у трилогії, а можливо, і найкраща книга Генріха Манна взагалі.
Download
Для скачивания .torrent файлов необходима регистрация
Сайт не распространяет и не хранит электронные версии произведений, а лишь предоставляет доступ к создаваемому пользователями каталогу ссылок на торрент-файлы, которые содержат только списки хеш-сумм
Показать сообщения:    
Ответить на тему