Loading...
Error

Ющенко В. А. - Недержавні таємниці: нотатки на берегах пам'яті [Публіцистика, 2014, FB2, EPUB, DOC/RTF, DjVu, TXT][UKR]

Ответить на тему

 | 

 
Автор Сообщение

DIMer12680

Недержавні таємниці: нотатки на берегах пам'яті

Год выпуска: 2014
Автор: Ющенко В. А.
Наличие иллюстраций: Цв. иллюстрации
Жанр: Публіцистика
Язык: Украинский
Издательство: Фоліо
ISBN: 978-966-03-6749-4
Формат: FB2, EPUB, DOC/RTF, DjVu, TXT
Качество: Электронное издание: OCR,вычитка
Количество страниц: 511
Описание: «Недержавні таємниці» — це щира розмова третього Президента України Віктора Ющенка про приватні сторінки біографії: про кохання і кар'єрні повороти, життя і смерть найдорожчих людей. У книжці він оповідає, як перетнулися долі батьків — Андрія і Варвари, про диво віщих снів і гіркий полиновий хліб дитинства.
Чому бандити не сидять у тюрмах? Чому президент Ющенко відмовився повертати у дію Конституцію 1996 року? Чи планувала Юлія Тимошенко державний переворот у вересні 2005 року? Що зруйнувало таємний союз БЮТ та Партії регіонів улітку 2009 року? Чому насправді розпалася помаранчева команда? Що відбувалося за лаштунками Майдану? Хто і чому отруїв опозиційного кандидата в президенти у вересні 2004 року? Як подолати найбільшу в історії повоєнної Європи гіперінфляцію? — Відповіді на ці та багато інших гострих і болючих запитань ви знайдете у книжці Віктора Ющенка.
«Недержавні таємниці» — не тільки колекція призабутих уже фактів новітньої історії, але й захоплююча оповідь про подолання тягаря радянського минулого, про те, як і чому змінювалася Україна протягом останніх 60 років.
Download
Для скачивания .torrent файлов необходима регистрация
Сайт не распространяет и не хранит электронные версии произведений, а лишь предоставляет доступ к создаваемому пользователями каталогу ссылок на торрент-файлы, которые содержат только списки хеш-сумм

besarab

Fix Cap Flint

Cap Flint

besarab
Давайте обойдемся без флуда, оффтопа и эмоций.

foma811

неразумию украинской мовы, потому ставлю оценку "отстой"

Kotleopold

foma811
Язык издания для Вас является критерием отстоя? В таком случае я позволю себе дать Вам добрый совет от классика - «учитесь, читайте...» И только тогда Вы сможете в полной мере обоснованно оценить представленный здесь материал. Этот же Ваш комментарий я считаю неумным.
Показать сообщения:    
Ответить на тему