Loading...
Error

Мир хатам, війна палацам / Юрій Смолич («Історія України в романах») [2008, Исторический роман, PDF]

Ответить на тему

 | 

 
Автор Сообщение

Kotleopold

Мир хатам, війна палацам

Название: Мир хатам, війна палацам
Автор: Юрій Смолич
Язык: Украинский
Жанр: Исторический роман
Год выпуска: 2008

Издательство: «Фоліо»
Серия: «Історія України в романах»
Формат: PDF
Качество: Отсканированные страницы + слой распознанного текста (OCR)
Количество страниц: 569

Описание:
Змінюються часи, змінюються епохи, а з ними змінюються наші погляди на ті чи інші історичні події. Але хто може сказати цілком впевнено, як треба розставити всі крапки над «і», як все було насправді і хто був правий чи винний? Особливо якщо це стосується таких складних та неоднозначних подій, як, наприклад, події в Україні між двома революціями 1917 року – Лютневою та Жовтневою. Саме ці часи описані в романі видатного українського письменника Юрія Смолича (1900-1976) «Мир хатам, війна палацам».

Так, письменник писав цей роман у радянські часи, так, нині постаті Грушевського, Винниченка, Петлюри та інших діячів сприймаються інакше, ніж тоді. Але це не означає, що цей роман – така собі примітивна агітка, зовсім ні. Це – епічна картина, погляд людини, яка бачила ті події своїми очима. І тому цей твір, поза всякими сумнівами, буде цікавий сучасному читачеві, що не байдужий до історії рідної країни.
Download
Для скачивания .torrent файлов необходима регистрация
Сайт не распространяет и не хранит электронные версии произведений, а лишь предоставляет доступ к создаваемому пользователями каталогу ссылок на торрент-файлы, которые содержат только списки хеш-сумм
Показать сообщения:    
Ответить на тему