Loading...
Error

Закон України «Про Сало»

Ответить на тему

 | 

 
Автор Сообщение

Kotleopold

Любі Друзі!


Виходячи з історичної місії Сала як провідника гуманізму та суспільної моралі, зважаючи на глибокі соціальні проблеми країн, де Салоїдство ще не стало головним способом життя пересічної людини, та затверджуючи право на глобальну гегемонію Сала та підпорядкованих йому Салопродуктів, ми, шановні й поважні Коти, громадяни і патріоти України і Сала, пропонуємо Верховній Раді України урочисто прийняти цей Закон.

Стаття І. Терміни

1. Салоносець – свиня або кабан.
2. Салоспоживач – громадянин України або за його дозволом – іноземні громадяни.
3. Салоїд - будь-яка особа, яка не перебуває на психіатричному обліку.
4. Салосурогат (салозамінник) – жировий прошарок до 50 см завтовшки середнього та нижнього відділів тулубу державного службовця І-VII рангів, а також будь-який целюлит.
5. Салоненависник - терорист, ворог усіх салоспоживачів.
6. Саловласник – громадянин, який досяг 18-річного віку та має право вступати у цивільно-правові відносини. До досягнення такого віку саловласником правом розпорядження Салом та салопродуктами володіє його опікун, що Присягнув Салу.

Стаття ІІ. Роль Сала та присяга

1. Віднині іменник «Сало» у будь-яких відмінках підлягає написанню з великої літери. Порушення цього правила тягне адміністративну чи кримінальну відповідальність. Слова «лій», «здір» та «смалець» пишуться з малої літери але підлягають громадській повазі як похідні від Сала.
2. Позаяк Сало є глобальним явищем, то країни, які називають сало лярдом, фетом та іншими непотрібними словами, зобов’язані замінити їх на «Сало» (латиницею – «Sir Salo»). Відмова від такої зміни тягне за собою негайне направлення батальйону українських миротворчих сил в район бойових дій для утвердження Сальної Демократії.
3. Кожна особа, яка хоче набути громадянство, зобов’язана прийняти Присягу Салу. Відмова від Присягання тягне за собою позбавлення громадянства.
4. Зрада Салу прирівнюється до державної з відповідною кримінальною відповідальністю. Президент, який закінчив строк своїх повноважень, не користується імунітетом у разі зради Салу та Салопродуктам.

Стаття ІІІ. Політична реформа

1. Парламент формує більшість, яка присягає на вірність Салу. Фракції, які заявляють про свою нелюбов до Сала за різними причинами, у більшість не включаються, а їх представники відкликаються з адміністрації президента та футбольних команд.
2. Провадиться Всенародний Референдум з одним питанням: «Ви підтримуєте любов до Сала та імпічмент Президента, чи не так?»

Стаття ІV. Валютна реформа

1. Засалені купюри приймаються в обмін з номіналом 2,5, а нові – 0,25.
2. Банки продають валютні запаси в обмін на запаси Сала (золото) або підчеревини (платина) кіло за кіло.

Стаття V. Цивільно-правова реформа

1. Приватна власність на Сало є непорушною та гарантується законом.
2. Націоналізація Сала не дозволяється ні за яких умов.
3. Подарунки Сала несалоїдам забороняються та переслідуються за Законом.
4. Сальна Спадщина не може надаватися не громадянину України.
5. Розподіл Сала при розлученні здійснюється по-чесному: af підчеревина залишається салоїду, що плекає дітей, а обсмалена шкірка – іншому члену подружжя. bd

Стаття VI. Реформа адміністративного та кримінального права

Підлягають покаранню за адміністративним чи кримінальним правом такі правопорушення:
1. Знущання на Салом: до 10 грам тягне штраф у розмірі до 101 тисячі гривень або виправні роботи до 10 років з годуванням виключно варениками з Салом та буряковим хріном; більше 10 грам – довічне ув’язнення з годуванням виключно зкислими московськими трьохдобовими щами на сушеному горосі. aq
2. Вимагання Сала тягне заочне довічне ув’язення з подальшим обміном на Головного Постачальника Газу в нашу Країну.
3. Використання Сала не за призначенням тягне довічне ув’язнення за сексуальні збочення із врученням ув’язненому вазелину чи солідолу (за бажанням) відповідної ваги. ag
4. Салоненависник-терорист карається заочним довічним ув’язенням з подальшим обміном на ненависника макдональдсів, вустриць з кетчупом та інших пригноблювачів індіанців.
5. Зухвале знищення Сала призводить до прилюдної страти на Майдані Незалежності. bm

Стаття VII. Зовнішньоекономічні відносини

1. Вивіз Сала за межі Кордону заборонено як Державне Надбання. В межах єдиного економічного простору дозволяється експорт сала кнура.
2. Ввіз так званого «сала» з-за кордону заборонений, позаяк за кордоном немає Сала, а є лише його жалюгідні замінники.

Стаття VIII. Мистецтво та культура

1. При написанні віршів та поем єдиною римою слову «Сало» може бути слово «Мало!!!». Дозвіл на порушення цього Правила дається виключно головою інформаційно-аналітичного управління адміністрації Президента.
2. В образотворчому мистецтві будь-яке Сало повинне мальовничо змальовуватися як Підчеревина З Широким М’ясним Прошарком. При відступі від цього Правила дивись пункт 1 цієї статті.

Стаття IX. Прикінцеві положення

1. «Закон про Сало» є глобальним з соціально-політичної точки зору та тягне за собою скасування таких другорядних законів як про рибу, зерно, цукор, м’ясо та молоко.
2. Цей Закон є до того важливий, що він не може бути змінений навіть при зміні Конституції чи при нашому входженні до НАТО чи Удмуртсько-Таджикського блоку взаємної безпеки.
3. Цей Закон набирає чинності з моменту Присягання на Салі діючого Президента, або до такого моменту, або без такого Президента, але при існуванні нашого улюбленого Сала.
4. Президент України, який не Присягнув на Салі, є нелегітимним і підлягає достроковому переобранню.

Пояснювальна записка до Закону «Про сало»


Сало, як автентичний продукт споживання нації, є одним з соціально-гуманітарних тотемів українців, який досі не знайшов своєї законодавчої підтримки.

Цей Закон є першою спробою визначити роль Сала у нашому суспільстві на рівні Парламенту, його вплив на соціополітичні процеси, у тому числі глобального (світового) характеру.

Закон уперше визначає суб’єктів носіння та споживання Сала, відокремлює Сало від його замінників, окреслює мотиви терористів-салоненависників, встановлює цивільні правила поводження із Салом пересічними громадянами.

Закон упроваджує Правила застосування слова «Сало» у повсякденному вжитку, в ультимативній формі пропонує іноземним країнам визнати Сало як явище, скасувавши жалюгідні замінники цього слова. При немотивованому пручанні таких країн Закон доручає надіслати на їх територію батальйон українських миротворчих сил, що стане могутнім політичним тиском на невірних Салу.

Закон вперше вводить Серцеве Присягання Салу, встановлює Кару за порушення Присяги. Така кара не розбирає хто є «малим, великим або пересічним» громадянином. Порушив – то йди до в”язниці незалежно від рангу. ab

Закон встановлює принципи політичної реформи, внаслідок проведення якої сформується політична більшість, лояльна Салу. До неї не ввійдуть фракції, що ненавидять Сало, але при цьому роблять вигляд, що все добре.

Закон розпочинає Всенародний Референдум з одного питання: «Чи Ви любите Сало та є за імпічмент Президента?»

Закон проводить валютну реформу, наслідком якої засалені купюри є більш витребовуваними ніж нові, а золото та платина підлягають заміні банками на Сало та підчеревину.

Закон затверджує приватну власність на Сало, заперечує його націоналізації, забороняє надання подарунків не салоїдам, спадщини у вигляді Сала не громадянину України, встановлює справедливий розподіл Сала між членами подружя, що розлучаються.

Закон карає за знущання над Салом, його вимагання, використання не за призначенням чи знищення.
Прилюдна смертна кара, яка пропонується за зухвале знищення Сала, відповідає як позиції наших далекозахідних сусідів, та і позиції наших середньо- та далекосхідних сусідів. Поза увагою залишається Європа (що ж вони можуть сказати, коли половина правителів ратує за смерть дітей своїх громадян десь за тисячі кілометрів від їх домівок, оповитих плющем...).

Закон на практиці застосовує прийоми членів ВТО, які як скорпіони у банці намагаються вжалити один одного, розпочинаючи локальні чи глобальні економічні війни. Саме тому Закон пропонує не експортувати справжнє Сало та не імпортувати його сурогати.

Закон запроваджує тактичні обмеження на використання слова «Сало» у засобах масової інформації, які можуть бути зняті (шляхом дружньої поради) головою інформаційно-аналітичного управління адміністрації Президента.

Закон пропонує залишити тільки один Закон, присвячений Салу, скасувавши будь-які інші продовольчі закони.

Цей Закон при його повному застосуванні призведе до збільшення доходів консолідованого бюджету, покращення демократії та встановлення залізобетонних перепон для вступу нашої країни до Європейського Союзу. При цьому Сало возторжествує!

Цей Закон не потребує витрат з консолідованого бюджету.

bockflint

bockflint

На протяжении веков без свиного сала не обходились ни русские, ни поляки, ни англосаксы, а жители Украины до сих пор у многих ассоциируются исключительно с этим продуктом.

Его ели с хлебом, им закусывали спиртное, на нем жарили и тушили. Увидеть сон о сале считалось хорошей приметой: к богатству и здоровью. В общем, не прижилось сало лишь в жарких восточных странах, да и то лишь по причине быстрой порчи. Однако современная мода на худощавых барышень возвела в культ низкокалорийные диеты, и любой жир, тем более животный, отправила в "запретный" список. Сало исчезло с наших столов и начало обрастать чудовищными легендами. Сегодня мы рассмотрим мифы о вреде сала и выясним, насколько они правдивы.

"ОТ САЛА ТОЛСТЕЮТ!" Поправляются не от сала, а от его количества! (Можно потолстеть и от наиполезнейшей овсянки, если есть ее мешками). Если вы ведете обычный сидячий или около того образ жизни, вам положено 10-30 г сала в день. Если уже страдаете ожирением и вам предписана низкокалорийная диета - не более 10 г в день.

Отличайте "истинное" сало - подкожный жир, прямо со шкуркой - от схожих продуктов. Бекон, шейка и т.п. - не подкожный, а внутримышечный жир. К тому же вместе с белком, то есть мясом, и такая смесь уже не ахти что хорошее. Самое полезное сало - просто соленое, с чесноком или перцем. Хорошо и копченое, но только "домашним способом", с дымком. На мясокомбинатах сало, грудинку и прочие свиные прелести коптят в жидкости, и это не комильфо, свойства продукта меняются не в лучшую сторону.

"САЛО - ТЯЖЕЛАЯ ПИЩА:" Не совсем так. У здорового человека с нормальным желудком настоящее свиное сало очень хорошо усваивается и не перегружает печень. Вообще самые ценные для нас жиры - с это те, которые плавятся при температуре нашего тела, т.е. около 37,0. Они полнее и быстрее всех остальных перевариваются и всасываются. Их список как раз и возглавляет свиное сало.

Но, конечно, сало, как всякий жир, требует для своего переваривания желчи и липаз (специальных веществ в желудке и кишечнике). Поэтому при нарушениях выработки желчи и омыления жиров врачи и не рекомендуют его есть.

"В САЛЕ СПЛОШНОЙ ЖИР" И прекрасно! Потому что это великолепная структура - подкожный жир, в котором сохранились клетки и биологически активные вещества.

Например, самая ценная из жирных кислот - полиненасыщенная арахидоновая кислота. Она встречается очень редко, в растительных маслах ее вообще нет. Прожить же без нее никак нельзя. Арахидоновая кислота входит в состав всех клеточных мембран и нужна сердечной мышце. К тому же без нее никак не обходятся гормоны, иммунные реакции и холестериновый обмен.

Есть здесь и другие незаменимые жирные кислоты (их называют витамином F) - линолевая, линоленовая, пальмитиновая, олеиновая. По их содержанию, кстати, сало приближается к растительным маслам. Не забудьте про жирорастворимые витамины А (его здесь до 1,5 мг на 100 г), Д, Е, а также каротин. В итоге биологическая активность сала в 5 раз выше, чем у масла. Так что зимой "свиной продукт" - как раз то, что надо для поддержания жизненного тонуса и иммунитета.

"ЭТОТ СТРАШНЫЙ ХОЛЕСТЕРИН" Да, он здесь присутствует, но даже меньше, чем в коровьем масле. И ничего страшного в нем нет. Думаете, немедленно начнет откладываться на стенках артерий и начнется атеросклероз? Ничего подобного! Врачи давно установили, что количество холестерина в крови и тканях мало зависит от того, сколько вы его съели. Это вещество прекрасно синтезируется, даже если вы вообще его не едите. Поэтому куда важнее холестериновый обмен: что организм получит, сколько сделает и как использует.

Между прочим, арахидоновая, линолевая и линолевая жирные кислоты как раз и "чистят" сосуды от отложений. Так что небольшой кусочек сала с витамином F - только на пользу в деле профилактики атеросклероза. А имеющийся в нем холестерин пойдет, например, на создание иммунных клеток (лимфоцитов и макрофагов), спасающих организм от вирусов и прочих врагов-патогенов. Даже интеллект без холестерина никуда - в головном мозге его больше 2%.

"ЗДОРОВЫЙ ЖИР - ТОЛЬКО РАСТИТЕЛЬНЫЙ ЖИР" На долю жиров должно приходиться примерно 30% калорий за день. (Обратите внимание: не съедать 30% жиров, а получать от них 30% всей энергии.) Проще говоря - 60-80 г в день. И среди них только треть - растительные жиры. Нам нужно 10% полиненасыщенных жирных кислот, 30% насыщенных, и целых 60% мононенасыщенных. Такое соотношение кислот есть в: да-да, свином сале, а также в арахисовом и оливковом маслах.

"ЖАРЕНОЕ САЛО - ВРЕДНО" Да, при жарке сало теряет часть своих полезных свойств и приобретает токсины и канцерогены. Но и растительные масла ведут себя ничуть не лучше. Стоит их ненадолго нагреть, как они резко перестают усваиваться. А вот подогретое сало наоборот, усваивается лучше, чем в холодном или горячем-жареном. Так что выход прост: сало надо не жарить до состояния шкварок, а греть на слабом огне.

"С ХЛЕБОМ? НИ В КОЕМ СЛУЧАЕ!" Парадокс: сало с хлебом - как раз то, что доктор прописал! Изумительное натуральное сочетание, при котором оба продукта прекрасно усваиваются. Разумеется, имеются в виду не булочки-пампушки, а зерновой хлеб, из муки грубого помола или с добавлением отрубей. Конечно, это для здоровых людей, не страдающих ожирением и проблемами с пищеварением.

При похудании сало тоже не забывайте: это прекрасный источник энергии.

Kotleopold

bockflint писал(а):

На мясокомбинатах сало, грудинку и прочие свиные прелести коптят в жидкости,
Пару лет назад я наблюдал условия копчения рыбы (вомер, лещ и др.)... После этого я почти полгода на рыбу смотреть не мог, al а периодически бывая в Днепропетровске, до сих пор не могу смотреть на их местное мороженое - сразу же вспоминается коптильня с грязными ваннами, в которые из фургона с надписью «Мороженое» выгружают протухшую рыбу. ag

Rajt

Показать сообщения:    
Ответить на тему