Loading...
Error

Білосніжка та семеро гномів / Уолт Дісней [1976, Сказка, DjVu]

Ответить на тему

 | 

 
Автор Сообщение

Kotleopold

Білосніжка та семеро гномів

Название: Білосніжка та семеро гномів
Автор: Уолт Дисней
Художник: Уолт Дисней
Язык: Украинский
Жанр: Сказка, для дошкольного возраста
Год выпуска: 1976

Издательство: «Веселка»
Формат: DjVu
Качество: Отсканированные страницы
Количество страниц: 40

Описание:
Казки за мотивами найстаріших повнометражних мультфільмів Уолта Діснея «Білосніжка», «Бембі», «Бонго» у переказі Віталія Коротича.

Автор цієї книжки Уолт Дісней (1901-1966) – славетний американський кінорежисер та художник. Прославився він насамперед своїми мальованими фільмами про веселі пригоди мишенят, качок, песиків та людей. Дісней дуже багато робив для охорони природи, прищеплюючи своїм читачам та глядачам любов до всього живого, закликаючи їх берегти та шанувати навколишній світ. Його зусиллями засновано багато парків, знято чимало науково-популярних фільмів про мирну красу нашої планети. Але найбільше світ захоплюється мультиплікатами Уолта Діснея – такими, як «Троє поросят», «Білосніжка та семеро гномів», «Бембі». Водночас Дісней видавав книжки для дітей, переповідаючи відомі казкові твори й ілюструючи їх малюнками, створеними в нього на студії. Ця книжка відкриє перед вами, маленькі читачі, чарівний світ Уолта Діснея – світ, де добро завжди перемагає зло, а дружба сильніша за підступи будь-яких ворогів.
Download
Для скачивания .torrent файлов необходима регистрация
Сайт не распространяет и не хранит электронные версии произведений, а лишь предоставляет доступ к создаваемому пользователями каталогу ссылок на торрент-файлы, которые содержат только списки хеш-сумм
Показать сообщения:    
Ответить на тему