Loading...
Error

Ірина Піменова - Книжкова серія "Історія людства" (1-4) [Посібник для розвиваючого навчання, 2002-2004, DjVu][UKR]

Ответить на тему

 | 

 
Автор Сообщение

lilka

Книжкова серія "Історія людства"
Книжная серия "История человечества"


Год выпуска: 2002-2004
Автор: Ірина Піменова
Художник: М. Л. Курдюмов
Жанр: Посібник для розвиваючого навчання
Язык: Украинский
Издательство: Харків : Ранок : Веста
Серия/Цикл: Історія людства
Формат: DjVu
Качество: Сканированные страницы
Описание:

Зоря нового часу
Книжка iз серії "Історія людства". Лідер у номінації "Дитяче свято" конкурсу "Книжка року 2002" фахової газети "Книжник ревю". З кожним перегортанням сторінок цієї книги маленьких читачів чекають чудеса та відкриття. Хлопчики та дівчатка познайомляться з тими, хто винайшов справжній телескоп, створив найзручніший календар, відкрив перший банк. Вони дізнаються, як англійський король зробив предмет жіночого одягу рицарським орденом, а шибеник-пірат став найвідомішою людиною в країні; разом з відважним капітаном діти обійдуть навколо світу та побачать виставу в театрі імені всієї земної кулі.

Начало всіх начал
Хочеш почути казку про золоту середину, та не якусь там вигадану, а щонайправдивішу? О, це буде захоплююча розповідь про дивовижну пору, що сховалась якраз посередині усієї історії людства. Це була така надзвичайна пора, що в ній назавжди поселилися всесильні чарівники і ніжні феї, відважні принци і прекрасні принцеси. Саме там народилися всі по-справжньому чарівні казки. Як же потрапити до цього таємничого світу? Не турбуйся, далеко ходити не треба: загадки середньовіччя вже чекають тебе на сторінках цієї книги. Сміливіше перегортай сторінку! І перед тобою відкриється світ, повний небачених чудес.
ЩАСЛИВОЇ ПУТІ!

Таємниці давніх цивілізацій
Чи можна за одинь день пережити тисячоліття ? Авжеж ! Саме таку книгу ви зараз бачите перед собою. Вона поведе вас таємничий світ сивої давнини від якого нас відділяють тисячоліття. Вам стане відомо як люди навчилися будувати прекрасні палаци , хто є автором найпершого в світі листа , чи здатне кохання здолати страшну потвору.

Честь, хрест і меч
За допомогою цієї книги діти зможуть перенестися в загадковий світ середньовічних замків, рицарських турнірів, хрестових походів і справжніх чарівників. Діти здійснять цікаву подорож різними країнами і континентами: побувають у столиці могутнього вождя франків, познайомляться з працелюбним венеціанським купцем, зустрінуться з веселими німецькими школярами, разом із безстрашним англійським королем вершитимуть великі подвиги.
Download
Для скачивания .torrent файлов необходима регистрация
Сайт не распространяет и не хранит электронные версии произведений, а лишь предоставляет доступ к создаваемому пользователями каталогу ссылок на торрент-файлы, которые содержат только списки хеш-сумм
Показать сообщения:    
Ответить на тему