Loading...
Error

Готуємось до зовнішнього оцінювання (ЗНО + поточний контроль) [2009, тесты, учебное пособие, mdf, mds]

Ответить на тему

 | 

 
Автор Сообщение

HighWitch

Готуємось до зовнішнього оцінювання (ЗНО + поточний контроль )


Год выпуска: 2009
Автор: Валігура О., Давиденко Л.
Перевод: украинский, английский
Жанр: тесты
Издательство: Посібники і підручники
Формат: mdf, mds

Описание: Тестотві завдання. Англійська мова" - комп'ютерна програма, яка дозволяє якісно та швидко підготуватися до зовнішнього оцінювання з англійської мови.
Програма містить різноманітні тестові завдання, сформовані за основними видами мовленнєвої діяльності, які дають можливість всебічно перевірити знання відповідно до вимог програми зовнішнього незалежного оціннювання з іноземних мов та технічних характеристик тестів з англійської мови.
Налаштування програми дозволяють вмикати підказки, щоб дізнатися правильну відповідь, повторно виконувати тест, оцінювати ефективне виконання тестів.
Комп'ютерну програму можна використати для підготовки до ЗНО, поточного, підсумкового контролю навчання учнів на уроках у кабінетах, обладнених комп'ютерами або інтерактивною дошкою, а також для самостійної роботи усіх, хто прагне ефективними методами перевірити рівень сформованості іншомовної комунікативної компетенції.

Доп. информация: Краткая инструкция по запуску: запускаем программу Deamon Tools, выбираем функцию Монтировать Образ, и указываем выложенный мною образ диска.
Download
Для скачивания .torrent файлов необходима регистрация
Сайт не распространяет и не хранит электронные версии произведений, а лишь предоставляет доступ к создаваемому пользователями каталогу ссылок на торрент-файлы, которые содержат только списки хеш-сумм
Показать сообщения:    
Ответить на тему