Loading...
Error

Еріх Марія Ремарк - Ворог [UKR] [Богдан Скромный, Розповідь, 192 kbps]

Ответить на тему

 | 

 
Автор Сообщение

Богдан Скромный

Еріх Марія Ремарк - Ворог [UKR]

Автор: Еріх Марія Ремарк
Исполнитель: Богдан Скромный
Жанр: Розповідь
Год выпуска:2016
Тип: аудиокнига
Язык: Украинский
Аудиокодек: MP3
Битрейт аудио: 192 kbps
Продолжительность: 00:16:58
Описание: Коли я запитав свого шкільного друга лейтенанта Людвіга Брайера, які військові події найкраще йому запам'яталися, то очікував почути про Верден, про битву на Соммі або про Фландрію, тому що в найстрашніші місяці він був на всіх трьох фронтах. Але замість цього він розповів мені ось що.

P.S.
Чекаю на конструктивну критику
Download
Для скачивания .torrent файлов необходима регистрация
Сайт не распространяет и не хранит электронные версии произведений, а лишь предоставляет доступ к создаваемому пользователями каталогу ссылок на торрент-файлы, которые содержат только списки хеш-сумм

olle3

Богдан Скромный
А где постер?

Gutik550

Богдан Скромный давай на толоку там оцінять більше.

Kotleopold

Gutik550
Егеж, там оцінять - держіть кишеню ширше. bm Тамтешні поважні учасники тільки затролять людину. Та й авторського розділу у них там немає. al

Gutik550

Kotleopold незаперечую, такі є всюди, але українське шукають найперше там, ті хто знають. вчора за вечір завантажили більше ні тут за 3 дні. Я буду тільки радий, якщо я помилився і тут не менше чекають на книги українською:
Скачали: 3
оценка содержания: 2,5 (Голосов: 8)

Kotleopold

Gutik550
Так то ті, хто знають. ab До речі, тут україномовні релізи теж користуються попитом. Меншим, звичайно, але ж Книжковий трекер - універсальний ресурс, на відміну від специфічної толоки. А оцінка... На толоці система оцінок теж є.

От чого у них там немає, так розподілу по жанрам і не вказується жанр у шапці роздачі - заходиш в розділ і копирсаєшся у всіх роздачах, щоб знайти, наприклад, фантастику, знаходиш і... не знаючи української мови, навіть не зможеш прокоментувати реліз, ak бо російська або інша мови на толоці заборонені, і за їх використання там банять; а для тамтешньої мовнозбоченої публіки вони - додатковий привід пройтись бульдозерами в коментах по кісточкам забаненого іноземця, який наважився забороненою мовою задати просте питання: чи не краще зробити розподіл роздач по розділам за жанрами або тематикою, а не за роками видання, тобто за принципом «совіцьке»/«несовєцьке»? При тому про знання офіційної мови спілкування деякими поважними участниками я краще помовчу... Перший клас друга чверть... bm

А от щодо розміщення цієї роздачі автором і там я Вас цілковито підтримую - здорова критика ніколи не завадить, а творчість людини, яка безкорисливо присвячує їй свій час, повинно знати якнайбільше любителів аудіокниг. az

monstrodamusss

Вялікі дзякуй. Вельмі добра што раздача менавіта тут апынулася. Трэба будзе яшчэ некалькі кніг на украінскай мове спампаваць, цікава паслухаць як гучыць, а галоўнае што ўсё зразумела.

Kotleopold

monstrodamusss
Если я Вас правильно понял, то Вас интересуют аудиокниги на украинском языке. Будет сделано! А если Вы пообещаете поддерживать их раздачи (к сожалению, у меня не так уж и много места на винчестере, а раз я создал раздачу, то она должна быть вечной... такой вот у меня принцип... af ), то уж за мной точно не заржавеет. ah

monstrodamusss

Kotleopold

Будет здорово! У меня места на винте предостаточно

Kotleopold

monstrodamusss
Договорились! Beer 2

Kotleopold

monstrodamusss
Кот сказал - Кот сделал. Начало положено - В розвідку - тільки з тобою / Павло Автомонов.
Показать сообщения:    
Ответить на тему